بهترین متخصص زانو

بهترین متخصص زانو

بهترین متخصص زانو فردی است که پس از گذراندن دوره تخصصی ارتوپدی تصمیم به ادامه تحصیل در رشته زانو بگیرد. این دسته از متخصصان به پیشگیری، تشخیص و درمان اختلالات مفصلی می پردازند. در واقع بیمارانی که دچار آسیب و بیماری های اسکلتی مانند ناهنجاری های ستون فقرات و مفاصل شده اند باید به بهترین پزشک ارتوپد مراجعه کنند. اما برخی از متخصصان در قسمت های خاصی از بدن مهارت بیشتری دارند. مانند ناحیه لگن و زانو، اگر مشکل زانوی شما توسط متخصص ارتوپدی درمان نشد، باید به بهترین متخصص زانو مراجعه کنید. بهترین متخصص زانو فردی است که پس از گذراندن دوره تخصصی ارتوپدی تصمیم به ادامه تحصیل در رشته زانو بگیرد. این دسته از متخصصان به پیشگیری، تشخیص و درمان اختلالات مفصلی می پردازند. در واقع بیمارانی که دچار آسیب و بیماری های اسکلتی مانند ناهنجاری های ستون فقرات و مفاصل شده اند باید به بهترین پزشک ارتوپد مراجعه کنند. اما برخی از متخصصان در قسمت های خاصی از بدن مهارت بیشتری دارند. مانند ناحیه لگن و زانو، اگر مشکل زانوی شما توسط متخصص ارتوپدی درمان نشد، باید به بهترین متخصص زانو مراجعه کنید.

بهترین متخصص زانو کیست؟

بهترین متخصص زانو فردی است که دارای مدرک ارتوپدی و متخصص در پیشگیری، تشخیص و درمان اختلالات استخوانی در ناحیه زانو باشد. در واقع کسانی که از آسیب ها و بیماری های اسکلتی ناحیه زانو رنج می برند، بهتر است برای رفع آن به متخصص زانو مراجعه کنند. برای بهبود عملکرد زانو هم روش های جراحی و هم غیر جراحی وجود دارد. اما اینکه کدام روش را برای شما انتخاب کنیم به نظر متخصص بستگی دارد.

جراحان ارتوپد زانو با عوامل موثر بر سیستم اسکلتی و عضلانی زانو آشنایی دارند و در درمان بیماری های مرتبط با این ناحیه مانند آرتروز زانو تخصص دارند. حال اگر برای حل مشکل خود در این زمینه نیز نیاز به مراجعه به بهترین متخصص زانو دارید. پیشنهاد می کنیم در ادامه مقاله با ما همراه باشید. هدف مقاله امروز معرفی 10 مورد از بهترین متخصصین زانو است تا بتوانید با خیال راحت متخصص ایده آل خود را انتخاب کنید.

همچنین اگر از مشکلات مفصلی و استخوانی رنج می برید و به دنبال یک پزشک ارتوپد خوب هستید، می توانید مقاله بهترین پزشک ارتوپد تهران را مطالعه کرده و از بین لیست آنها پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید. دکتر مسعود صابری

دکتر مسعود صابری جراح و متخصص استخوان و مفاصل غرب تهران و از اعضای انجمن ارتوپدی آمریکا و ایران است و خدمات ویژه ای در زمینه ارتوپدی به بیماران ارائه می دهد. دکتر مسعود صابری دکترای عمومی خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرد، سپس در سال 1392 در مقطع دکتری ارتوپدی فارغ التحصیل شد و پس از اخذ فلوشیپ جراحی زانو و لگن، در این رشته تخصص یافت. دکتر مصطفی شهرضایی

دکتر مصطفی شهرضایی فارغ التحصیل رشته پزشکی عمومی و تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران است. وی دارای رتبه استاد تمام در بین اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی می باشد. و فلوشیپ جراحی زانو. همچنین مقالات علمی و بین المللی منتشر کرده و عضویت در کمیسیون های علمی کشور را نیز در کارنامه خود دارد. از سوابق کاری وی می توان به ریاست گروه ارتوپدی دانشگاه علوم پزشکی ارتش، کارشناس ارتوپدی سازمان پزشکی قانونی، معاونت آموزشی و پژوهشی مرکز تحقیقات تروما و جراحی دانشگاه علوم پزشکی آجا، دبیر مرکز تحقیقات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دبیر علمی اولین سمپوزیوم سالانه سارکوم. و… اشاره کرد.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *